خدمات ما

شیشه دودی

شیشه دودی

تیره کردن شیشه خودرو (دودی کردن شیشه) معمولاً بوسیله انواع برچسب های مخصوص + کاردک ، لیسه ، کاتر ، آبپاش و ... که بسادگی قابل تهیه در بازار هستند و . . .

برچسب آنتی یو وی

برچسب آنتی یو وی

دودی کردن شیشه خودرو به دلایل مختلفی از جمله خطرات ناشی از تابش نور خورشید و برخورد اشعه خطرناک و مضر UV، بسیار مهم و ضروری است. این در حالی است که . . .

برچسب سقف

برچسب سقف

ایجاد تغییرات فانتزی در رنگ و ظاهر اتوموبیل و همچنین محافظت از بدنه و رنگ خودرو در مقابل عوامل خارجی نظیر خط و خش، آفتاب سوختگی، رطوبت، زنگ زدگی، ضرب . . .

سقف پانورما

سقف پانورما

سقف پانوراما یک آپشن جذاب و لذت بخش برای هر خودرویی به شمار می رود، این سقف برای بار اول از طرف کمپانی شورولت طراحی شد و این کمپانی پرطرفدار در سال ۲ . . .

برچسب چراغ خودرو

برچسب چراغ خودرو

تمامی رانندگانی که هزینه پرداخت چراغ های اسپرت هالوژن و زنون را ندارند و می خواهند با خرید برچسب چراغ خودرو از وجود این گونه از چراغ ها بهره مند شوند . . .

دزدگیر خودرو

دزدگیر خودرو

فروشگاه لوکس بلوار نمایندگی دزدگیر ایزیکار در کرج ارائه دهنده خدمات فروش ، نصب و پشتیبانی انواع دزدگیر های ایزیکار برای انواع خودرو های داخلی و خارجی . . .

فروش و نصب ضبط و باند خودرو

فروش و نصب ضبط و باند خودرو

فروشگاه لوکس بلوار کرج نمایندگی فروش انواع برند های ضبط و باند خودرو در کرج در خدمت تمامی دوست داران و عاشقان خودرو می باشد تا با فروش انواع محصولات . . .

چراغ اسپورت

چراغ اسپورت

یکی از بهترین و موثر ترین بخش های ظاهری خودرو برای استفاده از لوازم اسپرت ، سیستم روشنایی یا همان کاسه چراغ های خودرو می باشد.بسیاری از افراد از شدت . . .

دی وی دی و مانیتور

دی وی دی و مانیتور

رای خرید یک ماینتور خوب و با کیفیت برای خودروی خود باید بدانید که چه انتظارات و خواسته های از مانیتور دارید. مانیتوری که می خواهید چه ویژگی های داشته . . .

ردیاب های خودرو

ردیاب های خودرو

در صورتی که بخواهید از امکانات و قابلیت های بیشتر امنیت خودروی خویش بهره مند شوید، می توانید با نمایندگی فروش و نصب ردیاب خودرو ویگو ، فروشگاه لوکس ب . . .

زنون و هدلایت

زنون و هدلایت

شاید در هنگان رانندگی در معابر با خودرو هایی مواجه شده باشید که نور بسیار زیاد و با شفافیت و درخشش چند برابری نسبت به لامپ های معمولی داشته باشند ، ب . . .